Hizmetler

Lojistik sektöründe "Hızlı ve Güvenilir" iş ortağınız

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası havayolu taşımacılığı, yurt dışından yurt içine veya yurt içinden yurt dışına uçaklar aracılığıyla yapılan malzeme, insan veya eşya taşımacılığıdır.

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Uluslararası denizyolu taşımacılığı, denizyolları üzerinden yapılan uluslararası taşımacılıktır.

Uluslararası Minivan Taşımacılığı

Minivan Taşımacılığı

Uluslararası minivan yük taşımacılığı, minivan araçların kullanılmasıyla gerçekleştirilen, çeşitli ülkeler arasındaki küçük ve orta büyüklükteki yüklerin taşınması işlemidir.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel yük, bir taşıma aracının kapasitesinin tam olarak kullanılmaması sonucu ortaya çıkan küçük bir kargo miktarıdır.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli maddeler, insan sağlığına veya çevreye zarar verecek veya patlayabilen, parlayabilen, yanabilen, aşındırıcı, zehirli, asitli, alkali, inflamatuar, radyoaktif veya diğer şekillerde tehlikeli olan maddelerdir.

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı, büyük ölçekli, hacimli, özel tasarımlı ve farklı gereksinimlere sahip ürünlerin veya makine parçalarının, araçlar veya nakliye sistemleri kullanılarak çok özenli ve titiz bir şekilde nakliye etme işlemidir.

Frigo Taşımacılık

Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık ya da frigorifik taşımacılık, soğutulması gereken, dondurulması gereken veya buzluğa saklanması gereken ürünlerin nakliyesidir.

Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçi taşımacılık ve nakliye hizmetleri, belirli bir yerden başka bir yere taşınması gereken yüklerin veya eşyaların, iç piyasada taşınmasını içeren hizmetlerdir.

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri, müşterilerin ürünlerinin geçici olarak depolanması için sağlanan profesyonel bir hizmettir.

Gümrük Hizmetleri

Gümrük Hizmetleri

Gümrük, bir ülkeye giren veya bir ülkeden çıkan mal ve hizmetlerin kontrol edilmesi, vergilendirilmesi ve düzenlenmesi işlemlerinin yapıldığı bir devlet kurumudur.