Kurumsal

Lojistik sektöründe "Hızlı ve Güvenilir" iş ortağınız

Arma Freight, 2013 yılından bu yana uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyette bulunan ve bu süreçte önemli girişimlere imza atan öncü bir markadır. Markamız hizmet verdiği sektörlerde tüm ihtiyaç ve taleplere yenilikçi bakış açısı ile yaklaşıp, kalite ve güveni ön planda tutmayı hedeflemektedir. Arma Freight, sunmuş olduğu hizmetlerinde daima kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir marka olma iddiası da taşımaktadır. Bu çerçevede güçlü firma yapısı, kalifiye personeli, araştırma ve geliştirmeye olan inancı ile birlikte Arma Freight, tüm hizmetlerinde daima en iyisi olmayı hedeflemektedir.

Arma Freight olarak güven ve sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımları ön planda tutuyoruz. Bununla birlikte aşağıdaki ilkeleri azami derecede önemsiyoruz. Üstelik bu yaklaşımımızı daha iyi seviyelere taşıma amacı da güdüyoruz.

  • Yüksek Kalite Standartları
  • Sektöre Özel Çözümler
  • Yenilikçi ve Dinamik Yaklaşım
  • Kalifiye Personel İstihdamı
  • Güvenliği Ön Planda Tutan Politikalar
  • Rekabete Dayalı Fiyatlandırma
  • Maksimum Verimlilik Anlayışı
  • Sistematik Bilgi Akışı
Arma Freight Kurumsal

Neden biz?

Sektörde 10+ yıllık tecrübe ile yüksek kalite standartları

Yüksek Kalite Standartları

Güçlü lojistik altyapımız ve dinamik kadromuz sayesinde sektör ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında, sürdürülebilir çözümler üretiyoruz.

Güvenli Yük Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık hizmetlerimiz ile yüklerinizi en kısa sürede, kapıdan kapıya, güvenle teslim ediyoruz. Komple ve parsiyel tüm yükleriniz bize emanet.

Geniş Depolama Ağı

Depolama hizmetlerinde güveni ve kaliteyi öne çıkarırken aynı zamanda ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun depolama süreçlerini üstleniyoruz.

Alanında Uzman Personel

Bir ekip olarak sektördeki kazanım ve tecrübeleri ile birlikte her biri alanında uzman personelimiz tüm taleplerinizi yenilikçi bir yaklaşım ile ele alıyor.

Operasyonel Kabiliyetler

Operasyonel kabiliyetlerimizi en üst seviyede tutmak ve taleplerinize kusursuz çözümler üretmek adına sektördeki gelişmeleri yakinen takip ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Müşterilerimizin memnuniyetini fazlasıyla önemsiyor ve tüm çalışmalarımızı %100 memnuniyet ilkesine bağlı olarak yürütüyoruz.